Více času na podstatné

Informace pro účastníky

 

Místo, termín konání a registrace účastníků

Týden výzkumu a inovací pro praxi - TVIP 2016 se pořádá v Hustopečích u Brna v termínu 21. - 23. 3. 2017. Akce probíhá v hotelu Centro (Husova 8, 693 01 Hustopeče), včetně registrace účastníků (vedle recepce).

 

Hotel Centro****‎
Husova 8
693 01 Hustopeče
http://www.centro.cz

 

Lokalita je snadno dostupná pro všechny účastníky díky přilehlé dálnici D2:

Město Dojezdové časy Vzdálenost
Praha 2 hod. 231 km
Brno 26 min. 34 km
Ostrava 2 hod. 197 km
Bratislava 1 hod. 101 km

 

Vložné

Vložné zahrnuje vstup na konferenci TVIP. Vybírat je možné z následujících typů:

 • Plné vložné (3 750 Kč bez DPH)
 • Dvoudenní vložné  (3 250 Kč bez DPH)
 • Jednodenní vložné (2 750 Kč bez DPH)
SLEVA!
Majitelé Věrnostních karet Třetíruka.cz mají exklusivní slevu 15 %!

Přihlášky

Přihlášky účasti je možné zasílat do 1. 3. 2017 (dále možné po dohodě s pořadatelem) prostřednictvím připraveného internetového formuláře. V přihlášce specifikujte také veškeré požadavky na stravu a ubytování.

 

Ubytování a stravování

Ubytování a stravování zajišťuje pořadatel přímo v místě konání konference v hotelu Centro**** Hustopeče. Vzhledem k omezené ubytovací kapacitě hotelu nabízíme ubytování také v těsně sousedícím hotelu Rustikal***. Ubytování je možné v jednolůžkových anebo dvojlůžkových pokojích. V případě dvojlůžkového pokoje je nutné v přihlášce účasti specifikovat jméno spolubydlícího. Na těchto stránkách budeme průběžně informovat o obsazenosti jednotlivých hotelů:

 • Hotel Centro: 0 volných pokojů
 • Hotel Rustikal: 5 volných pokojů

Stravování během konference bude zajištěno v hotelu CENTRO kromě snídaní, tu má každý účastník v tom hotelu, kde je ubytován. Obědy a večeře se podávají v hotelové restauraci. Výběr z menu je nutné nahlásit na registraci každý den nejpozději do 9hod.

 

Ceny stravování:

 • servírovaný oběd: 220 Kč
 • servírovaná večeře: 220 Kč

Pozn.: snídaně jsou zahrnuty v ubytování. V ceně obědů a večeří je zahrnut i jeden nealkoholický nápoj. Společenský večer je součástí vložného.

 

Kontaktní daje k ubytování:

Hotel Centro****‎
Husova 8
693 01 Hustopeče
http://www.centro.cz

Hotel Rustikal
Na hradbách 5

693 01 Hustopeče

http://www.rustikal.cz/

 
Parkování

Účastníci ubytovaní v hotelu Centro mohou využít bezplatného kamerou hlídaného parkoviště umístěného naproti hotelu. Při odjezdu v recepci obdrží parkovací lístek opravňující výjezd. Účastníci ubytovaní v hotelu Rustikal mohou využít parkoviště za hotelem.

Upozornění: v ulici Husova (před hotelem Centro) je parkování zpoplatněno a je nutné uhradit parkovné prostřednictvím parkovacího automatu!

 

Hotel Centro

Hotel Centro**** Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

Více informací o hotelu Centro

 

Ceník ubytování:
Ubytování v jednolůžkovém pokoji na 1 noc: 1.200,- Kč
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (nutno obsadit 2 os.): 800,- Kč

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto:
Ubytování, snídaně formou bohatého bufetu s biokoutkem, vstup na hodinu do mokré zóny Wine Wellness, parkování na kamerově hlídaném parkovišti s přenosem signálu přímo do pokoje, wifi, daně a místní poplatky.

 

 

Hotel Rustikal

Hotel Rustikal*** tvoří komplex rozdělený na dvě budovy a nabízí ubytování pro 120 osob v celkem 56 pokojích. Převážná většina z nich jsou dvoulůžka (twin i s manželskou postelí) s možností přistýlek, dále jednolůžkové pokoje a čtyřlůžka (dva dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou). Pokoje jsou prostorné a útulné s vlastním soc. zařízením, TV a internetovým připojení.

Více informací o hotelu Rustikal

 

Ceník ubytování:
Ubytování v jednolůžkovém pokoji na 1 noc: 700,- Kč
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (nutno obsadit 2os.): 500,- Kč

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto: snídaně, wi-fi, parkování u hotelu, místní poplatky.

 

Společenský večer a večerní aktivity

Společenský večer proběhne ve středu 22. března od 20 hod. v prostorách hotelu CENTRO. V kongresovém sále II bude přichystána malá degustace místní speciality Hustopečské mandlovice s odborným výkladem a drobné občerstvení.  Program slavnostně zahájí paní senátorka RNDr. Jitka Seitlová. V rámci večera budou vyhlášeny výsledky soutěže vývěsek.

 

Volná konzumace vína nebo piva je samozřejmostí. Malé občerstvení bude nachystáno po 21 hod. Účastníkům bude k dispozici i kuželková dráha, šipky, kulečník, stolní fotbal a šachový stolek. (Pro jejich spuštění případně požádejte obsluhu.)

 

Soutěž "VÝVĚSKA TVIP2017"

Pořadatel připravil pro rok 2017 soutěž "VÝVĚSKA TVIP2017". Odborná komise složená z členů programového výboru vybere tři vývěsky, které získají nejvyšší průměrný počet bodů v následujících hodnocených kritériích:

 • jak se autor zhostil zadaného tématu (cíle, metodika, získaná data, originalita)
 • interpretace výsledků a adekvátnost závěrů
 • srozumitelnost, přehlednost, výstižnost, originalita a nápaditost grafického designu

Všechna kritéria mají stejnou váhu a maximální počet dosažených bodů je 30. Mimo odbornou komisi mohou vybrat nejlepší vývěsku i sami účastníci prostřednictvím hlasovacího lístku, který bude součástí infomateriálů obdržených u registrace. Na registraci bude k dispozici i box pro odevzdání hlasovacích lístků (nejpozději hodinu před vyhlášením výsledků). Výsledky budou vyhlášeny na společenském večeru, který proběhne ve středu 22. března 2017 od 20 hod. v Konferenčním sále č. II.

 
Osobní prezentace u vývěsek:

Místo: Spojovací chodba před Konferenčním sálem II

Termín: středa 22. 3. 2017, 10,20 – 11,00 hod.

Exkurze

Exkurze proběhnou uprostřed konference ve středu 22. března mezi 14 – 18 hod. Účastníci si mohou libovolně vybírat z několika lokalit do vyčerpání volné kapacity. Zájem o exkurzi projevte co nejdříve prostřednictvím elektronického formuláře. U většiny exkurzí je doprava zajištěna autobusy. Ty budou odjíždět od hotelu Centro ve 14 h.

 

Exkurze jsou zdarma, pouze v případě Vinařství Habánské sklepy bude vybírán poplatek za degustaci. Poplatek bude hrazen individuálně na místě, obdobně jako v případě vstupného na prohlídku zámku Lednice.

 

Vedle toho si každý může zvolit individuální program, například vycházku do nedalekých rozkvetlých mandloňových sadů a na rozhlednu (Mandloňová naučná stezka, 6 nebo 8 km).

Exkurze Volná kapacita Doprava Poplatek Délka Adresa
NET4GAS - Potrubní dvůr VVTL, filtrace, měření, regulační stanici, expanzní turbínu, kotelnu, kogenerace, odorizace, řídící systém 14 individuální
(začátek 15 hod.)
zdarma 60 min Velké Němčice
[mapa]

REMET- Společnost patří mezi největší výrobce slévárenských slitin hliníku v ČR. Dále se zabývá sběrem, výkupem a recyklací kovových odpadů.

5 bus zdarma 60 min Vídeňská 11/127, Brno
[mapa]
SUEZ - Logistické centrum Brno 31 bus zdarma 60 min Drčkova 2798/7, Brno
[mapa]
Bohemia Sekt - Vinařství Habánské sklepy - největší technologie výroby tichých vín v ČR s degustací 3 vzorků 0 bus 100 Kč 90 min

Čejkovská 1324,

Velké Bílovice
[mapa]

MND - Na středisku se nacházejí sondy pro těžbu plynu a ropy. Dále se zde nachází technologie pro úpravu ropy a zemního plynu (ohřevný kotlík, dripy, separátory, vymražovací jednotka, odorizační stanice, nádrže, atd.) 0 bus zdarma 120 min Ladná
[mapa]
HBZS Hodonín - Záchranářská technika pro naftový a plynárenský průmysl 0 bus zdarma 60 min Hodonín
Zámek Lednice - Mimořádná prohlídka zámku Lednice I. návštěvnický okruh (reprezentační sály) 35 individuální
(začátek 15 hod.)
180 Kč 50 min Zámek 1, Lednice
[mapa]

 

Mobilní aplikace "TVIP 2017"

I pro ročník 2017 jsme připravili aplikaci pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Díky ní mají účastníci veškeré aktuální informace k dispozici na svých mobilních telefonech. Stahujte ZDE.

 

Výhody aplikace:

 • vždy aktuální informace o programu a případných změnách,
 • sestavení individuálního programu, včetně upozornění,
 • možnost kontaktování řečníků a pokládání dotazů ještě před konáním přednášky,
 • hodnocení řečníků a kvality konferenčních služeb.