Více času na podstatné

Inovace a životní prostředí 2015 - Národní informační den programu ověřování environmentálních technologií (ETV)

CEMC si vás dovoluje pozvat na seminář „Inovace a životní prostředí 2015“, v rámci kterého se uskuteční Národní informační den programu ověřování environmentálních technologií (ETV). Seminář je připravován ve spolupráci s ministerstvem životního prostředí ČR.

 

Inovace se často potýkají s výzvou, jak proniknout na zavedené trhy. Inovátoři musí přesvědčit investory a potenciální klienty, že jejich produkt je ekonomicky a ekologicky životaschopný. Informační den se zaměří na nástroj k vytvoření této důvěryhodnosti - EU ETV. Jaké vlastnosti jsou přesvědčivé pro klienty / spotřebitele?

 

Mezi cílovou skupinu patří všichni, kteří se zajímají o inovace a o jejich komercionalizaci. Na semináři zazní nejaktuálnější informace k strategiím podpory inovací ze strany ministerstva životního prostředí i ministerstva průmyslu. Účastníkům bude představen pilotní program ověřování environmentálních technologií (EU ETV), který reprezentuje budoucnost inovací. Nakonec přednášky obohatí prezentace zlínské společnosti Biouhel, která za svou technologii karbonizace biologicky rozložitelných materiálů s využitím odpadního tepla, získala prestižní cenu v mezinárodní soutěži Quality Innovation of the Year.

 

Termín a místo konání

20.3.2015, Hustopeče u Brna (hotel Centro)

 

Vložné

Účast na semináři je zcela ZDARMA!

 

Registrace

V případě zájmu o seminář nám zašlete email obsahující vaše jméno a název společnosti, na adresu studentv@cemc.cz. Registrace Vám bude obratem potvrzena.

 

AKTUÁLNÍ PROGRAM NAJDETE - ZDE

 

 

Spolufinancováno z Prioritní osy 8 - Technická pomoc financovaná z Fondu soudržnosti