Více času na podstatné

Atuální anketa:

Redakce časopisů PRO města a obce a Odpadové fórum si Vás dovolují požádat o spolupráci při mapování systémů odpadového hospodářství v obcích. Prosíme Vás o vyplnění online dotazníku, který Vám zabere maximálně 5 minut a nám pomůže se základní orientací, jak jednotlivé obce a města k zajištění odpadového hospodářství přistupují. Výsledky pak zveřejníme v obou časopisech a stanou se podkladem pro další podrobnější šetření a analýzy. Respondenti, jejichž pořadí ve vyplnění dotazníku bude celým násobkem 100, získají elektronické předplatné měsíčníků Pro města a obce a Odpadové fórum na 12 měsíců zdarma. Jako poděkování za vyplnění dotazníku Vám rádi zašleme na uvedený kontaktní email elektronické číslo časopisů. Dotazník je možné vyplnit do 23.2.2018. V případě dotazů pište na info@tretiruka.cz. Děkujeme Všem moc za spolupráci. Výsledky ZDE

 

Aktuální počet odpovědí: 1 340

 

Předplaťte jeden časopis a na druhý získejte s 30% slevou

Zájem o slevu projevte v komentáři u objednávky!

Časopis PRO MĚSTA A OBCE poskytuje praktické rady a odpovědi na otázky, které cílová skupina čtenářů musí při výkonu svých funkcí řešit. V jednotlivých rubrikách se časopis pravidelně věnuje problematice hospodaření, financování, řízení, správy a ekonomiky měst a obcí, odpadovému hospodářství, životnímu prostředí, mezinárodním zkušenostem, rozvoji infrastruktury a regionů a dalším tématům.

Odborný měsíčník pro průmyslovou a komunální ekologii se mimo odpadovou problematiku pokrývá i oblast ochrany ovzduší a vod, chemických látek, EIA/SEI, IPPC, hluku a další oblasti souvisejících s dopady činností podniků na životní prostředí. Odpadové fórum se zaměřuje na měnící se kontext evropské politiky životního prostředí a přináší komplexní informace, sleduje vývoj legislativy, upozorňuje na povinnosti, dotační příležitosti nebo školení.