Více času na podstatné

Energie pro budoucnost V – Energie v průmyslu chytře a efektivně

16.08.2011 11:15

Chystáte se na podzim na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna? Zajímají Vás nejnovější trendy v získávání energie a nakládání s ní, ať už z hlediska úspor nákladů, nebo souvisejících environmentálních aspektů? Pak se zaregistrujte k účasti na konferenci Energie pro budoucnost V – Energie v průmyslu chytře a efektivně. Těšit se můžete na příspěvky odborníků na efektivní nakládání s energiemi z předních průmyslových firem i z výzkumných pracovišť.    

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu, který se koná ve dnech 3. – 7. 10. 2011 v Brně, se v rámci bohatého doprovodného programu uskuteční konference Energie v průmyslu chytře a efektivně. Konference je již pátou ze série tematicky příbuzných konferencí, nazvané Energie pro budoucnost, a jejím pořadatelem je společnost FCC Public s.r.o., vydavatel časopisů Automa, Elektro a Světlo.

Hlavními tématy konference budou možnosti úspor energie v průmyslu, ale například také nová evropská směrnice o energetické účinnosti a její aplikace v českém prostředí. Na konferenci se můžete registrovat ZDE. Spolu s pozvánkou na konferenci Vám bude zdarma zaslána vstupenka na veletrh.

Bližší informace a kontakty na organizátora konference naleznete ZDE.