Více času na podstatné

Konference OZE2012 přinese opět mnoho zajímavého!

14.02.2012 13:32

https://tretiruka.cz/_files/200002461-e6130e6c57/oze2012.jpgMěsíc duben se stal tradičním měsícem pro setkávání odborníků, kteří se zaměřují na vědu, výzkum a inovace. Tento rok tomu nebude jinak. Čtvrtý týden v dubnu se sjedou největší kapacity do Jeseníků, aby představili své výsledky práce z oblasti obnovitelných zdrojů, odpadů a chemie.

III. ročník konference OZE2012 navazuje na úspěšné první dva ročníky. Konference se tématicky zaměřuje na obnovitelné zdroje energie a úspory energie obecně. Tématikou se taktéž dotýká komunální energetiky a aktuální legislativy. V rámci konference budou představeny výsledky výzkumných projektů a inovací.

Konference odstartuje ve středu 25. dubna popoledni. Středa a čtvrtek budou patřit odborných přednáškám. Na pátek připravují organizátoři exkurzi. Nutno podotknout, že se v blízkosti nachází přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně!

Ochutnávka z programu:
-    předpověď počasí pro fotovoltaické zdroje
-    využite kukuričného oleja na výrobu palív
-    nové ekologické a ekonomické technologie pohonu kolejových vozidel
-    inovativní stacionární úložiště elektrické energie - Vanadová průtočná baterie
-    zinko-vzduchová baterie jako ekologicky šetrný zdroj energie pro elektromobily

Přihlásit se k účasti je možné do 10. dubna. Pokud patříte mezi ty, kteří mají k danému tématu co říci, neváhejte a přihlaste svůj příspěvek. Přihlásit příspěvek je možné jen do konce února! Potřebné formuláře naleznete na webu konference www.OZE2012.cz.

Konference OZE2012 bude probíhat souběžně se symposiem ODPADOVÉ FÓRUM 2012
a konferencí APROCHEM 2012. Účastníci budou moci volně přecházet.

Partnery akce jsou: Skanska a.s., www.tretiruka.cz, časopisy Alternativní energie a Odpadové fórum, www.tzb-info.cz, www.biom.cz, www.nazeleno.cz, www.cenyenergie.cz, www.mojeenergie.cz.

CEMC, jako organizátor akce, se těší na viděnou dne 25. dubna v Koutech nad Desnou.