Více času na podstatné

Nabídka práce: CENIA hledá "Specialistu ISPOP"

21.09.2011 06:34

Pracovní náplň:

  • podílení se na zajištění provozu integrovaného systému plnění ohlašovacích povinností
  • tvorba informačních výstupů (články, letáky, brožury, publikace, aktuality na web atd.)
  • podpora pro uživatele ISPOP (prezentace na seminářích, komunikace s ohlašovateli a ověřovateli, tvorba manuálů, FAQ atd.)
  • spolupráce na vytváření procesních postupů činností oddělení
  • příprava a tvorba podkladů na základě ohlášených dat (metodiky, reporty, zprávy atd.)
  • spolupráce na sdílení znalostí s dalšími organizacemi v rámci ISPOP

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání technického směru (Ing., Mgr.), případně nižší s nutností praxe v oboru (zaměření na technickou ochranu životního prostředí výhodou)
  • nutná orientace v problematice složek životního prostředí
  • znalost legislativního prostředí v oblasti ŽP (znalost ohlašovacích agend výhodou)
  • pokročilá úroveň práce s PC
  • základní znalost Správního řádu
  • orientace ve struktuře xml a xsd šablon a znalost principů relačních databází výhodou
  • samostatný, odpovědný a iniciativní přístup
  • schopnost práce v týmu
  • písemný i slovní projev (publikační činnost, schopnost prezentace na seminářích)
  • ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme:

  • práci na celý úvazek (zástup za mateřskou dovolenou)
  • práci v mladém kolektivu
  • tvůrčí a kreativní zaměstnání
  • odměňování podle zákoníku práce a NV č. 564/2006 Sb., osobní ohodnocení, mimořádné odměny, možnost zapojení do prací na projektech
  • zaměstnanecké benefity, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání

V případě zájmu o nabízenou pozici, zašlete CV a motivační dopis odděleně v souboru s příponou .doc nebo .pdf. na adresu hana.turkova@cenia.cz do 30.9.2011.

Zdroj: CENIA