Více času na podstatné

Specializovaná výstava ZELENÁ ÚSPORÁM

23.10.2009 10:55

 

Specializovaná výstava
ZELENÁ ÚSPORÁM

Kdy: 20. - 21. listopadu 2009
Kde: budova ČSOB Pojišťovny, a. s., Pardubice

 

 

Vážení obchodní přátelé, 

dovolte nám, abychom Vás touto cestou pozvali k účasti na specializované výstavě na téma Zelená úsporám, která se koná 20. - 21. listopadu 2009 v budově ČSOB Pojišťovny, a. s. v Pardubicích.  

Výstava je určena pro širokou veřejnost a vstup na výstavu je zdarma. Konzultace k možnostem využití a odpovědi na otázky související s dotačním programem ZELENÁ ÚSPORÁM na výstavě poskytne Státní fond životního prostředí, ČKAIT Pardubice a občanské sdružení Zelená pomoc. V sobotu 21. 11. 2009 v 11 hodin Vás v rámci výstavy zveme na bezplatný seminář SFŽP k dotačnímu programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Více na www.vystava-zelena-usporam.cz


- Chcete využít dotace z programu Zelená úsporám?
- Bude mít pro Vás dotace smysl?
- Chcete zjistit, zda dotace je dostupná i pro Vás?
- Jak správně vyplnit žádost o získání dotace, jak se vyvarovat chyb při vyplňování žádosti, chcete pomoci s vyplněním žádosti?
- Chcete získat přehled a osobní kontakt se zástupci firem ze seznamu odborných dodavatelů?
- Víte, že podmínky získání dotace z programu Zelená úsporám byly zjednodušeny a jsou Vám tak mnohem dostupnější?

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky získáte pod jednou střechou v budově ČSOB pojišťovny, a.s. (naproti Afi paláci) v Pardubicích, když navštívite 20. – 21. 11. 2009 specializovanou výstavu Zelená úsporám. www.vystava-zelena-usporam.cz
Výstava bude probíhat v pátek 20. 11. 2009 od 11 do 18 hodin a v sobotu 21. 11. 2009 od 9 do 16 hodin.

VSTUP ZDARMA!

Využijte příležitost konzultovat Vaše dotazy o možnosti získání dotace a zpracování žádosti o dotaci z programu ZELENÁ ÚSPORÁM! Zástupci firem ze seznamu odborných dodavatelů (dle Státního fondu životního prostředí) jsou připraveni s Vámi navázat osobní kontakt a nabídnout Vám na míru své produkty a služby. Děti vezměte s sebou, nudit se určitě nebudou! Připravili jsme pro ně soutěž s odměnami!


Kontakt:

Jana Navrátilová
navratilova@parexpo.cz

Parexpo s.r.o.
www.parexpo.cz
tel.: 466 414 402