Více času na podstatné

Úprava a čištění vody – jedno z hlavních témat veletrhu FOR WASTE

17.07.2013 08:40

Úprava a čištění vody – jedno z hlavních témat veletrhu FOR WASTE

Jaké jsou současné trendy v oblasti nakládání, zpracování a recyklace odpadů? Lze z odpadu získat další užitečné suroviny? Dokážeme efektivně čistit vodu, a jaké jsou nové technologie v této oblasti? Otázky zodpoví specializovaný veletrh FOR WASTE, který se ve dnech 17. – 21. září 2013 uskuteční v prostorách PVA EXPO PRAHA. Již 8. ročník akce zaměřené na nakládání s odpady, recyklaci, čištění a ekologii proběhne podruhé souběžně s veletrhem FOR ARCH. Letošní veletrh FOR WASTE se mj. zaměří na problematiku čištění a úpravu vody. Podzimní veletrhy jsou tradičním místem pro prezentaci technologických novinek v oboru vodohospodářských staveb a technických zařízení jako jsou kanalizace, vodovody, čerpadla, armatury, vodovodní potrubí či domácí vodárny a technologie pro úpravu vody. Více informací naleznete na www.forwaste.cz.

 

Veletrh FOR THERM 2013 nabízí poslední volné plochy pro vystavovatele

Do zahájení specializovaného veletrhu vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM zbývají dva měsíce. Přihlášky vystavovatelů ukazují, že letošní ročník bude nejen dobře obsazený, ale že zároveň představí kromě největších hráčů na trhu i zcela nové firmy. V současné chvíli jsou výstavní haly z 95 % zaplněny a veletrh nabízí již pouze šest volných ploch. Využijte proto jednu z posledních možností se veletrhu FOR THERM 2013 zúčastnit a představte Váš sortiment až 70 000 nových zákazníků. Předběhněte konkurenci, zarezervujte si své místo a staňte se součástí špičkové akce v oboru. Na následující stránce najdete seznam aktuálně přihlášených vystavovatelů. Více informací naleznete na www.for-therm.cz.

 

Přípravy veletrhu FOR ARCH 2013 jedou na plno

Přípravy nejnavštěvovanější události ve stavebnictví v ČR, veletrhu FOR ARCH, jedou na plno. Brány PVA EXPO PRAHA se sice zájemcům o stavební technologie otevřou až 17. 9. 2013, ale již nyní můžeme prozradit zásadní informace o programu akce. 24. ročník mezinárodního stavebního veletrhu se letos zaměří na aktuální téma rekonstrukce a revitalizace budov. Přímo tak naváže na loňské téma úspor ve stavebnictví. Souběžně s veletrhem FOR ARCH budou patřit prostory výstaviště PVA EXPO PRAHA také veletrhům FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE. Návštěvníci tak na jednom místě najdou kompletní novinky ze všech oborů souvisejících s výstavbou a modernizací.

Obory elektrotechnika a elektronika jsou na veletrhu FOR ARCH v silném zastoupení

I v letošním roce poskytne sekce ELEKTRO na veletrhu FOR ARCH prostor pro výrobce a dodavatele inteligentních elektroinstalací, zabezpečovacích systémů, osvětlovací techniky a dalších elektrotechnických komponentů souvisejících se stavbou a efektivním bydlením. Obor bude umístěn v nové výstavní hale č. 4. Své zastoupení na veletrhu bude mít opět společnost ABB, jeden z největších výrobců domovního elektroinstalačního materiálu ve světě. Nebude zde chybět ani významný dodavatel energie – Pražská energetika. Z oboru osvětlení se bude prezentovat například společnost Almicra Europe s.r.o. či ISC Communication Czech a.s. Ze zástupců inteligentních domácností se představí společnosti jako ADP CZ, a.s. a ELKO EP, s.r.o. Na veletrh jsou rovněž přihlášeny tyto významné firmy – Teco a.s., Micronix, spol. s r.o., Schneider Electric CZ, s.r.o., AEC Elektrotechnika spol. s r.o., MONTAN Plzeň, s.r.o. a mnoho dalších. V souběhu s veletrhem FOR ARCH bude probíhat i 5. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb – FS Days. Více informací naleznete na www.forarch.cz.