Více času na podstatné

Veletrh FOR THERM v Praze představí největší přehlídku krbů, kotlů na pelety a tepelných čerpadel v ČR

24.08.2012 08:34

V termínu od 18. do 22. září 2012 proběhne v Letňanech specializovaný veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky. Veletrh FOR THERM se každoročně koná souběžně s nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem v Česku FOR ARCH, který letos vstoupí již do svého 23. ročníku. Letošního ročníku se zúčastní více firem z celé České republiky i ze zahraničí než v roce předcházejícím. Návštěvníci se tak mohou těšit na desítky zajímavých expozic, nové produkty a technologie včetně největší přehlídky krbů, kotlů na pelety a tepelných čerpadel v ČR.

 

Veletrh doplňuje atraktivní a přednáškově bohatý doprovodný program. Zvýrazněným tématem je pro tento rok „Ekologické vytápění – pelety, dřevo a biomasa“, kterému bude věnován rozsáhlý přednáškový blok v úterý, 18. září 2012 a v pátek, 21. 9. 2012.

Doprovodný program se však v letošním roce ještě více zaměří na projektanty, pro které je ve spolupráci s Cechem kamnářů ČR připraven na pátek 21. 9. 2012 od 14 hodin odborný seminář s názvem „Krby a kachlová kamna na dřevo v nízkoenergetických domech“.

Další přednášky pro návštěvníky připravil například i portál TZB-info, který ve svém příspěvku 19. 9. 2012 zdůrazní změny související s novelou zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. V neposlední řadě je díky spolupráci s časopisem Alternativní energie a ČSSI připraven pro zájemce úterní blok na velmi aktuální „Využití solárního tepla pro bydlení“.

Více informací o odborném doprovodném programu získáte na www.for-therm.cz.

 
PVA EXPO PRAHA v Letňanech je dobře dostupné městskou hromadnou dopravou a připraveno je také více než 3 000 parkovacích míst! Využijte možnost stáhnutí slevového kupónu na vstupné na veletrh a přijeďte se podívat.