Více času na podstatné

Registrace pro získání elektronického zpravodaje:

nezisková organizace České ekologické manažerské centrum (CEMC), jakožto provozovatel portálu www.Tretiruka.cz a vydavatel časopisu Odpadové fórum, která se dlouhodobě věnuje průmyslové ekologii, připravuje novou informační službu pro podnikatele, neziskové organizace, profesní a odborná sdružení, státní správu a samosprávu v oblasti životního prostředí.

Naším cílem je zájemce zdarma informovat prostřednictvím emailu o zásadních novinkách v oblasti environmentální legislativy, dotací, událostí, odborných akcí, strategií, atd. a to zpravidla jedenkrát měsíčně.

Upozorňujeme zájemce, že registrace slouží pouze jako registrace k odběru elektronického zpravodaje, nikoli pro přístup do chráněné sekce webu "Právo" a ani k získávání pravidelných týdenních novinek/denních aktualit či získání jakýchkoliv výhod, které jsou určené výhradně pro předplatitele Věrnostních karet www.Tretiruka.cz.

Odhlášení zasílání zpráv, dotazů, připomínek, názorů, tipů je možné kdykoliv prostřednictvím zprávy na email: info@tretiruka.cz.

 

Registrace k odběru zpravodaje:
Průzkum: Jaké informace v oblasti životního prostředí jsou skutečně důležité?

To je otázka na kterou hodlá odpovědět právě spuštěný průzkum CEMC. Průzkum je realizován mezi podniky, živnostníky, OSVČ, asociacemi, státní správou a samosprávou. Výsledky průzkumu budou použity pro další směřování informačního působení CEMC. Podotýkáme, že právě CEMC patří řadu let mezi významné subjekty, které se této problematice věnují. Vydává tištěný měsíčník Odpadové fórum, provozuje internetový portál www.tretiruka.cz a dříve vydával Environmentální aspekty podnikání či Alternativní energie. Předem děkujeme za Váš názor, který je pro nás velmi důležitý. Dotazník je možné vyplnit elektronicky níže do konce srpna 2015. Více ZDE