Více času na podstatné

Informace pro účastníky

 

Místo, termín konání a registrace účastníků

Týden výzkumu a inovací pro praxi - TVIP se pořádá v Hustopečích u Brna v termínu 6. - 8. 3. 2018. Akce probíhá v hotelu Centro (Husova 8, 693 01 Hustopeče), včetně registrace účastníků (vedle recepce).

 

Hotel Centro****‎
Husova 8
693 01 Hustopeče
https://www.centro.cz

 

Vložné

Vložné zahrnuje vstup na konferenci TVIP. Vybírat je možné z následujících typů:

 • Plné vložné (3 950 Kč bez DPH)
 • Dvoudenní vložné  (3 450 Kč bez DPH)
 • Jednodenní vložné (2 950 Kč bez DPH)
SLEVA!
Majitelé Věrnostních karet Třetíruka.cz mají exklusivní slevu 15 %!

 

Přihlášky

Přihlášky účasti je možné zasílat do 15. 2. 2018 (dále možné po dohodě s pořadatelem) prostřednictvím připraveného internetového formuláře. V přihlášce specifikujte také veškeré požadavky na stravu a ubytování.

 

 

Ubytování a stravování

Ubytování a stravování zajišťuje pořadatel přímo v místě konání konference v hotelu Centro**** Hustopeče. Vzhledem k omezené ubytovací kapacitě hotelu nabízíme ubytování také v těsně sousedícím hotelu Rustikal***. Ubytování je možné v jednolůžkových anebo dvojlůžkových pokojích. V případě dvojlůžkového pokoje je nutné v přihlášce účasti specifikovat jméno spolubydlícího. Na těchto stránkách budeme průběžně informovat o obsazenosti jednotlivých hotelů:

 • Hotel Centro: 6.3. - 5 volných pokojů, 7.3. - obsazeno
 • Hotel Rustikal: 20 volných pokojů

Stravování během konference bude zajištěno v hotelu CENTRO kromě snídaní, tu má každý účastník v tom hotelu, kde je ubytován. Obědy a večeře se podávají v hotelové restauraci AMANDE nebo PIVNICI. Účastníci budou mít možnost výběru ze dvou hlavních chodů.

 

Ceny stravování:

 • servírovaný oběd: 165 Kč
 • servírovaná večeře: 165 Kč

Pozn.: snídaně jsou zahrnuty v ubytování. V ceně obědů a večeří je zahrnut i jeden nealkoholický nápoj. Společenský večer je součástí vložného.

 

Kontaktní daje k ubytování:

Hotel Centro****‎
Husova 8
693 01 Hustopeče
https://www.centro.cz

Hotel Rustikal
Na hradbách 5

693 01 Hustopeče

https://www.rustikal.cz/

 
Parkování

Účastníci ubytovaní v hotelu Centro mohou využít bezplatného kamerou hlídaného parkoviště umístěného naproti hotelu. Při odjezdu v recepci obdrží parkovací lístek opravňující výjezd. Účastníci ubytovaní v hotelu Rustikal mohou využít parkoviště za hotelem.

Upozornění: v ulici Husova (před hotelem Centro) je parkování zpoplatněno a je nutné uhradit parkovné prostřednictvím parkovacího automatu!

 

Hotel Centro

Hotel Centro**** Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

Více informací o hotelu Centro

 

Ceník ubytování:
Ubytování pro jednu osobu ve dvojlůžkovém pokoji na 1 noc: 1.200,- Kč
Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (nutno obsadit 2os.): 800,- Kč

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto:
Ubytování, snídaně formou bohatého bufetu s biokoutkem, vstup na hodinu do mokré zóny Wine Wellness, parkování na kamerově hlídaném parkovišti s přenosem signálu přímo do pokoje, wifi, daně a místní poplatky.

 

Hotel Rustikal

Hotel Rustikal*** tvoří komplex rozdělený na dvě budovy a nabízí ubytování pro 120 osob v celkem 56 pokojích. Převážná většina z nich jsou dvoulůžka (twin i s manželskou postelí) s možností přistýlek, dále jednolůžkové pokoje a čtyřlůžka (dva dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou). Pokoje jsou prostorné a útulné s vlastním soc. zařízením, TV a internetovým připojení.

Více informací o hotelu Rustikal

 

Ceník ubytování:
Ubytování pro jednu osobu ve dvojlůžkovém pokoji na 1 noc: 750,- Kč
Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (nutno obsadit 2os.): 540,- Kč

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto: snídaně, wi-fi, parkování u hotelu, místní poplatky.

 

Matchmaking Business Meetings

 

Po úspěšném Matchmaking Business Meetings – setkání odborníků na materiálové a energetické zpracování odpadů, konaného v rámci mezinárodní výstavy Infotherma v Ostravě, se mohou těšit na kooperační setkání také účastníci konference TVIP. Cílem jednání je výměna zkušeností, navázání nových kontaktů a získání nových obchodních příležitostí.

 

Zájemcům budou k dispozici zástupci klastru WASTen ve středu 7. března od 13 hodiny a ve čtvrtek mezi 10 – 14 hodinou, a to v předsálí konferenčního sálu II hotelu Centro. Účastníci si mohou také předem domluvit schůzku s členy klastru (profily členů - ZDE) nebo i mezi jednotlivými účastníky TVIP, prostřednictvím formuláře.

 

Akci pořádá klastr WASTen, z.s. -  spolek seskupující inovativní české podniky, dodavatele špičkových technologií na zpracování komunálního a průmyslového odpadu, a přední vědeckovýzkumná pracoviště (univerzity z ekologicky nejvíce postižených regionů – UJEP z Ústí n. Labem a VŠB TU Ostrava a dále VŠCHT Praha). Pokud téma materiálového a energetického využití odpadů je Vám blízké a rádi byste podpořili ekonomický růst Vaši firmy, rozvíjeli konkurenceschopnost a získali podporu Vašich inovaci, klastr WASTen a jeho odbornici Vám v tom rádi pomohou.

 

Společenský večer a večerní aktivity

Společenský večer proběhne ve středu 7. března od 20 hod. Konkrétní podoba programu se zatím připravuje, avšak účastníci se mohou těšit minimálně na degustaci vín v režii společnosti EPS biotechnology, s.r.o., nebo na vyhlášení výsledků soutěže " VÝVĚSKA TVIP 2018".

 

Soutěž "VÝVĚSKA TVIP 2018"

Pořadatel připravil i na další ročník soutěž "VÝVĚSKA TVIP 2018". Odborná komise složená z členů programového výboru vybere nejlepší vývěsku, která získá nejvyšší průměrný počet bodů v následujících hodnocených kritériích:

 • jak se autor zhostil zadaného tématu (cíle, metodika, získaná data, originalita)
 • interpretace výsledků a adekvátnost závěrů
 • srozumitelnost, přehlednost, výstižnost, originalita a nápaditost grafického designu

Všechna kritéria mají stejnou váhu a maximální počet dosažených bodů je 30. Mimo odbornou komisi mohou vybrat nejlepší vývěsku i sami účastníci prostřednictvím hlasovacího lístku, který bude součástí infomateriálů obdržených u registrace. Na registraci bude k dispozici i box pro odevzdání hlasovacích lístků (nejpozději hodinu před vyhlášením výsledků). Výsledky budou vyhlášeny na společenském večeru, který proběhne ve středu 7. března 2017 od 20 hod.

 
Osobní prezentace u vývěsek:

Místo: Spojovací chodba před Konferenčním sálem II

Termín: středa 7. 3. 2018, 13 – 14 hod.

 

Exkurze

Exkurze proběhnou uprostřed konference ve středu 7. března mezi 9 - 11 hod. Účastníci si mohou, do vyčerpání kapacity, vybírat z Jaderné elektrárny Dukovany nebo vodní elektrárny Dalešice. Účast je zdarma a pro zájemce bude zajištěna doprava. Vedle hotelu Centro budou přistaveny dva autobusy označené cílovou destinací. Odjezd autobusů je plánován na 7.30 hod. Všechny zájemce prosíme o vyplnění elektronického formuláře.

Pozn.: kapacita pro Jadernou elektrárnu Dukovany byla vyčerpána. Exkurze je možné se zúčastnit pouze jako náhradník, a to v případě že dojde k odhlášení některého z přihlášených účastníků. Svůj zájem projevte v poznámce přihlášky.

 

Informační centrum JE Dukovany          
 • termín konání exkurze: 7. 3. 2018, 9 - 11 hod. (odjezd autobusu od hotelu Centro - 7.30)
 • místo konání: Infocentrum (nižší bílá budova na pravé straně od vstupu do hlavní vrátnice), GPS souřadnice - 49°5'19.133"N, 16°8'42.854"E
 • parkování (v případě vlastní dopravy): zadní parkoviště (příjezd od Slavětic k elektrárně, odbočka z hlavní silnice před elektrárnou směrem k chladicím věžím)
 • pokyny: vzhledem k tomu, že bude probíhat exkurze pouze v Infocentru, příp. trenažéru, nejsou návštěvníci limitováni tolik jako při návštěvě Dalešic, mohou mít u sebe kabelky, fotoaparáty, telefony a protože se Infocentrum nachází před areálem elektrárny, nevztahuje se žádné omezení ani na požití alkoholu.
 • více informací: ZDE
 
PVE Dalešice
 • termín konání exkurze: 7. 3. 2018, 9 - 11 hod. (odjezd autobusu od hotelu Centro - 7.30)
 • místo konání: GPS souřadnice - 49°7'39.0"N, 16°7'18.12"E
 • parkování (v případě vlastní dopravy): parkoviště se nachází přímo dole pod hrází před elektrárnou
 • přihláška: ZDE
 • pokyny: zájemci o exkurzi musí mít na nohou uzavřenou pevnou obuv bez podpatků, není vhodné, aby měly dámy dlouhé sukně (nebezpečí pádu na schodech), do areálu elektrárny nesmí vnášet návštěvníci žádná zavazadla ani kabelky, na focení a používání mobilních telefonů se domluví na místě přímo s provázející průvodkyní, návštěvníci by neměli být pod vlivem alkoholu ani jiných omamných látek.
 • více informací: ZDE