Více času na podstatné

Informace pro účastníky

 

Místo, termín konání a registrace účastníků

Týden výzkumu a inovací pro praxi - TVIP 2016 se pořádá v Hustopečích u Brna v termínu 6. - 8. 3. 2018. Akce probíhá v hotelu Centro (Husova 8, 693 01 Hustopeče), včetně registrace účastníků (vedle recepce).

 

Hotel Centro****‎
Husova 8
693 01 Hustopeče
https://www.centro.cz

 

Lokalita je snadno dostupná pro všechny účastníky díky přilehlé dálnici D2:

Město Dojezdové časy Vzdálenost
Praha 2 hod. 231 km
Brno 30 min. 34 km
Ostrava 2 hod. 197 km
Bratislava 1 hod. 101 km

 

Vložné

Vložné zahrnuje vstup na konferenci TVIP. Vybírat je možné z následujících typů:

 • Plné vložné (3 950 Kč bez DPH)
 • Dvoudenní vložné  (3 450 Kč bez DPH)
 • Jednodenní vložné (2 950 Kč bez DPH)
SLEVA!
Majitelé Věrnostních karet Třetíruka.cz mají exklusivní slevu 15 %!

Přihlášky

Přihlášky účasti je možné zasílat do 20. 2. 2018 (dále možné po dohodě s pořadatelem) prostřednictvím připraveného internetového formuláře. V přihlášce specifikujte také veškeré požadavky na stravu a ubytování.

 

Ubytování a stravování

Ubytování a stravování zajišťuje pořadatel přímo v místě konání konference v hotelu Centro**** Hustopeče. Vzhledem k omezené ubytovací kapacitě hotelu nabízíme ubytování také v těsně sousedícím hotelu Rustikal***. Ubytování je možné v jednolůžkových anebo dvojlůžkových pokojích. V případě dvojlůžkového pokoje je nutné v přihlášce účasti specifikovat jméno spolubydlícího. Na těchto stránkách budeme průběžně informovat o obsazenosti jednotlivých hotelů:

 • Hotel Centro: 35 volných pokojů
 • Hotel Rustikal: 45 Volných pokojů

Stravování během konference bude zajištěno v hotelu CENTRO kromě snídaní, tu má každý účastník v tom hotelu, kde je ubytován. Obědy a večeře se podávají v hotelové restauraci AMANDE nebo PIVNICI. Účastníci budou mít možnost výběru ze dvou hlavních chodů.

 

Ceny stravování:

 • servírovaný oběd: 165 Kč
 • servírovaná večeře: 165 Kč

Pozn.: snídaně jsou zahrnuty v ubytování. V ceně obědů a večeří je zahrnut i jeden nealkoholický nápoj. Společenský večer je součástí vložného.

 

Kontaktní daje k ubytování:

Hotel Centro****‎
Husova 8
693 01 Hustopeče
https://www.centro.cz

Hotel Rustikal
Na hradbách 5

693 01 Hustopeče

https://www.rustikal.cz/

 
Parkování

Účastníci ubytovaní v hotelu Centro mohou využít bezplatného kamerou hlídaného parkoviště umístěného naproti hotelu. Při odjezdu v recepci obdrží parkovací lístek opravňující výjezd. Účastníci ubytovaní v hotelu Rustikal mohou využít parkoviště za hotelem.

Upozornění: v ulici Husova (před hotelem Centro) je parkování zpoplatněno a je nutné uhradit parkovné prostřednictvím parkovacího automatu!

 

Hotel Centro

Hotel Centro**** Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

Více informací o hotelu Centro

 

Ceník ubytování:
Ubytování pro jednu osobu ve dvojlůžkovém pokoji na 1 noc: 1.200,- Kč
Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (nutno obsadit 2os.): 800,- Kč

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto:
Ubytování, snídaně formou bohatého bufetu s biokoutkem, vstup na hodinu do mokré zóny Wine Wellness, parkování na kamerově hlídaném parkovišti s přenosem signálu přímo do pokoje, wifi, daně a místní poplatky.

 

 

Hotel Rustikal

Hotel Rustikal*** tvoří komplex rozdělený na dvě budovy a nabízí ubytování pro 120 osob v celkem 56 pokojích. Převážná většina z nich jsou dvoulůžka (twin i s manželskou postelí) s možností přistýlek, dále jednolůžkové pokoje a čtyřlůžka (dva dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou). Pokoje jsou prostorné a útulné s vlastním soc. zařízením, TV a internetovým připojení.

Více informací o hotelu Rustikal

 

Ceník ubytování:
Ubytování pro jednu osobu ve dvojlůžkovém pokoji na 1 noc: 750,- Kč
Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (nutno obsadit 2os.): 540,- Kč

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto: snídaně, wi-fi, parkování u hotelu, místní poplatky.

 

Společenský večer a večerní aktivity

Společenský večer proběhne ve středu 7. března od 20 hod. Konkrétní podoba programu se zatím připravuje, avšak účastníci se mohou těšit na aktivity s vinařskou tématikou jako je slepá degustace vín, rozpoznávání vůní, vinařský kvíz nebo natahování z koštýře. Součástí programu bude vyhlášení výsledků soutěže " VÝVĚSKA TVIP 2018".

 

Soutěž "VÝVĚSKA TVIP 2018"

Pořadatel připravil i na další ročník soutěž "VÝVĚSKA TVIP 2018". Odborná komise složená z členů programového výboru vybere tři vývěsky, které získají nejvyšší průměrný počet bodů v následujících hodnocených kritériích:

 • jak se autor zhostil zadaného tématu (cíle, metodika, získaná data, originalita)
 • interpretace výsledků a adekvátnost závěrů
 • srozumitelnost, přehlednost, výstižnost, originalita a nápaditost grafického designu

Všechna kritéria mají stejnou váhu a maximální počet dosažených bodů je 30. Mimo odbornou komisi mohou vybrat nejlepší vývěsku i sami účastníci prostřednictvím hlasovacího lístku, který bude součástí infomateriálů obdržených u registrace. Na registraci bude k dispozici i box pro odevzdání hlasovacích lístků (nejpozději hodinu před vyhlášením výsledků). Výsledky budou vyhlášeny na společenském večeru, který proběhne ve středu 7. března 2017 od 20 hod.

 
Osobní prezentace u vývěsek:

Místo: Spojovací chodba před Konferenčním sálem II

Termín: středa 7. 3. 2017, 13 – 14 hod.

Exkurze

Exkurze proběhnou uprostřed konference ve středu 7. března mezi 9 - 11 hod. Účastníci si mohou libovolně vybírat z jaderné elektrárny Dukovany nebo vodní elektrárny Dalešice. Účast je zdarma a pro zájemce bude zajištěna doprava. Vedle hotelu Centro budou přistaveny dva autobusy označené cílovou destinací. Odjezd autobusů je plánován na 7.50 hod. Všechny zájemce prosíme o vyplnění elektronického formuláře.

 

Důležité upozornění a pokyny:

 • kapacita každé lokality je omezena na 48 osob (aktuální obsazenost lze sledovat v registračním formuláři).
 • do areálu elektrárny není dovoleno vnášet jakákoliv zavazadla (batohy, kabelky apod.).
 • do provozu je nutné mít vhodnou pevnou uzavřenou obuv na nízké podrážce, nepřípustné jsou sandály, pantofle a obuv na podpatku.
 • účastníci musí dodržovat pravidla bezpečnosti provozu a v každém případě respektovat pokyny průvodce.
 • při příjezdu je nutné setrvat na parkovišti a nevstupovat do prostoru před branou, kde je vjezd vozidel do areálu.
  • PVE Dalešice - GPS souřadnice: 49°7'39.0"N, 16°7'18.12"E

  • JE Dukovany - GPS souřadnice: 49°5'19.133"N, 16°8'42.854"E

 

Mobilní aplikace "TVIP 2018"

I pro ročník 2018 jsme připravili aplikaci pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Díky ní mají účastníci veškeré aktuální informace k dispozici na svých mobilních telefonech. Aplikace bude k dispozici ke stažení těsně před konáním konference.

 

Výhody aplikace:

 • vždy aktuální informace o programu a případných změnách,
 • sestavení individuálního programu, včetně upozornění,
 • možnost kontaktování řečníků a pokládání dotazů ještě před konáním přednášky,
 • hodnocení řečníků a kvality konferenčních služeb.