Více času na podstatné

Informace pro účastníky

 

Místo, termín konání a registrace účastníků

Týden výzkumu a inovací pro praxi - TVIP se pořádá v Hustopečích u Brna v termínu 19. - 21. 3. 2019 (Aprochem: 20. - 21.3.2019, Odpadové fórum: 19. - 21.3.2019). Akce probíhá v hotelu Amande Hustopeče s.r.o. (Husova 8, 693 01 Hustopeče), včetně registrace účastníků (vedle recepce).

 

Amande Hustopeče s.r.o.

(dříve hotel Centro)
Husova 8
693 01 Hustopeče
https://www.centro.cz

 

Vložné

Vložné zahrnuje vstup na konferenci TVIP. Vybírat je možné z následujících typů:

 • Plné vložné (3 950 Kč bez DPH)
 • Dvoudenní vložné  (3 450 Kč bez DPH)
 • Jednodenní vložné (2 950 Kč bez DPH)
SLEVA!
Majitelé Věrnostních karet Třetíruka.cz mají exklusivní slevu 15 %!

 

Přihlášky účasti

Přihlášky účasti je možné zasílat do 1. 3. 2019 (dále možné po dohodě s pořadatelem) prostřednictvím připraveného internetového formuláře. V přihlášce specifikujte také veškeré požadavky na stravu a ubytování.

 

 

Ubytování a stravování

Ubytování a stravování zajišťuje pořadatel přímo v místě konání konference v hotelu Amande Hustopeče. Vzhledem k omezené ubytovací kapacitě hotelu nabízíme ubytování také v těsně sousedícím hotelu Rustikal***. Ubytování je možné v jednolůžkových anebo dvojlůžkových pokojích. V případě dvojlůžkového pokoje je nutné v přihlášce účasti specifikovat jméno spolubydlícího. Na těchto stránkách budeme průběžně informovat o obsazenosti jednotlivých hotelů:

 • Hotel Amande (Centro): 0 volných pokojů (ubytovací kapacita byla vyčerpána)
 • Hotel Rustikal: 0 volných pokojů (ubytovací kapacita byla vyčerpána)

Stravování během konference bude zajištěno v hotelu AMANDE kromě snídaní, tu má každý účastník v tom hotelu, kde je ubytován. Obědy a večeře se podávají v hotelové restauraci AMANDE nebo PIVNICI. Účastníci budou mít možnost výběru ze dvou hlavních chodů.

 

Ceny stravování:

 • servírovaný oběd: 165 Kč
 • servírovaná večeře: 165 Kč

Pozn.: snídaně jsou zahrnuty v ubytování. V ceně obědů a večeří je zahrnut i jeden nealkoholický nápoj. Společenský večer je součástí vložného.

 

Kontaktní daje k ubytování:

Amande Hustopeče s.r.o.
Husova 8
693 01 Hustopeče
https://www.centro.cz

Hotel Rustikal
Na hradbách 5

693 01 Hustopeče

https://www.rustikal.cz/

 
Parkování

Účastníci ubytovaní v hotelu Amande mohou využít bezplatného kamerou hlídaného parkoviště umístěného naproti hotelu. Při odjezdu v recepci obdrží parkovací lístek opravňující výjezd. Účastníci ubytovaní v hotelu Rustikal mohou využít parkoviště za hotelem.

Upozornění: v ulici Husova (před hotelem Amande) je parkování zpoplatněno a je nutné uhradit parkovné prostřednictvím parkovacího automatu!

 

Hotel Amande (dříve Centro)

Hotel Amande Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

Více informací o hotelu Amando

 

Ceník ubytování:
Ubytování pro jednu osobu ve dvojlůžkovém pokoji na 1 noc: 1.200,- Kč
Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (nutno obsadit 2os.): 800,- Kč

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto:
Ubytování, snídaně formou bohatého bufetu s biokoutkem, vstup na hodinu do mokré zóny Wine Wellness, parkování na kamerově hlídaném parkovišti s přenosem signálu přímo do pokoje, wifi, daně a místní poplatky.

 

Hotel Rustikal

Hotel Rustikal*** tvoří komplex rozdělený na dvě budovy a nabízí ubytování pro 120 osob v celkem 56 pokojích. Převážná většina z nich jsou dvoulůžka (twin i s manželskou postelí) s možností přistýlek, dále jednolůžkové pokoje a čtyřlůžka (dva dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou). Pokoje jsou prostorné a útulné s vlastním soc. zařízením, TV a internetovým připojení.

Více informací o hotelu Rustikal

 

Ceník ubytování:
Ubytování pro jednu osobu ve dvojlůžkovém pokoji na 1 noc: 750,- Kč
Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (nutno obsadit 2os.): 540,- Kč

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto: snídaně, wi-fi, parkování u hotelu, místní poplatky.

 

Společenský večer a večerní aktivity

Společenský večer proběhne ve středu 20. března od 20 hod. ve Velkém sále hotelu Amande. Jeho zahájení bude od 19 hod. předcházet blok přednášek k vinařské tématice v režii společnosti EPS biotechnology, s.r.o. Po skončení přednášek proběhne vyhlášení výsledků soutěže "VÝVĚSKA TVIP 2019" a řízená degustace vín. Následovat bude volná zábava s konzumací vín a večerním rautem.

Po celý večer budou volně k dispozici: kuželková dráha, šipky, kulečník, stolní fotbal, šachový stolek (pro jejich spuštění případně požádejte obsluhu).

 

 

Soutěž "VÝVĚSKA TVIP 2019"

I v rámci letošního ročníku proběhne soutěž o nejlepší vývěsku. Ta bude vybrána na základě doporučení Odborné komise složené z partnerů TVIP i na základě hlasování účastníků. Hlasovací lístky budou součástí infomateriálů obdržených u registrace, kde bude k dispozici box pro jejich odevzdání (do 18hod.). Výsledky soutěže budou vyhlášeny v rámci společenského večera.

Autorská prezentace vývěsek proběhne ve středu 20. března v přestávce odborného programu od 10,00 do 10,40 hod.

 

Exkurze

Exkurze proběhnou opět uprostřed konference, a to ve středu 20. března mezi 14 - 18 hod. Účastníci si mohou opět vybírat z Informačního centra Jaderné elektrárny Dukovany nebo vodní elektrárny Dalešice. Nově pak nabízíme exkurzi s degustací do přilehlé Hustopečské mandlárny. Účast je s výjimkou Hustopečské mandlárny zdarma.

Pro zájemce bude zajištěna doprava - vedle hotelu Amande budou přistaveny dva autobusy označené cílovou destinací. Odjezd autobusů je plánován na 13,45 hod. Odchod na exkurzi do Hustopečské mandlárny je naplánován na 14.45 hod. z recepce hotelu Amande, kde bude vybrán poplatek za degustaci 150 Kč/os.

Všechny zájemce prosíme o dochvilnost a vyplnění elektronického formuláře.

 

Informační centrum JE Dukovany          

 • termín konání exkurze: 20. 3. 2018, 15 - 16,30 hod. (odjezd autobusu od hotelu Amande - 13,45 hod.)
 • místo konání: Infocentrum (nižší bílá budova na pravé straně od vstupu do hlavní vrátnice), GPS souřadnice - 49°5'19.133"N, 16°8'42.854"E
 • parkování (v případě vlastní dopravy): zadní parkoviště (příjezd od Slavětic k elektrárně, odbočka z hlavní silnice před elektrárnou směrem k chladicím věžím)
 • přihláška: ZDE
 • pokyny: vzhledem k tomu, že bude probíhat exkurze pouze v Infocentru, příp. trenažéru, nejsou návštěvníci limitováni tolik jako při návštěvě Dalešic, mohou mít u sebe kabelky, fotoaparáty, telefony a protože se Infocentrum nachází před areálem elektrárny, nevztahuje se žádné omezení ani na požití alkoholu.
 • více informací: ZDE

 

PVE Dalešice

 • termín konání exkurze: 20. 3. 2018, 15 - 16,30 hod. (odjezd autobusu od hotelu Amande - 13,45 hod.)
 • místo konání: GPS souřadnice - 49°7'39.0"N, 16°7'18.12"E
 • parkování (v případě vlastní dopravy): parkoviště se nachází přímo dole pod hrází před elektrárnou
 • přihláška: ZDE
 • pokyny: zájemci o exkurzi musí mít na nohou uzavřenou pevnou obuv bez podpatků, není vhodné, aby měly dámy dlouhé sukně (nebezpečí pádu na schodech), do areálu elektrárny nesmí vnášet návštěvníci žádná zavazadla ani kabelky, na focení a používání mobilních telefonů se domluví na místě přímo s provázející průvodkyní, návštěvníci by neměli být pod vlivem alkoholu ani jiných omamných látek.
 • více informací: ZDE

 

Hustopečská mandlárna - degustace        

 • termín konání exkurze: 20. 3. 2018, 15 - 16,00 hod. (odchod z recepce hotelu Amande - 14,45 hod.)
 • místo konání: Mandlárna (Na Úvoze 633/2, 693 01  Hustopeče), GPS souřadnice - 48.9379103N, 16.7369767E
 • poplatek: 150 Kč/os. (bude vybráno na registraci před odchodem na exkurzi)
 • přihláška: ZDE
 • více informací: ZDE (součástí degustace bude mandlová káva nebo čaj, ochutnávka: třech druhů alkoholu, mandlí, mandlové paštiky, rajčát a winelád)