Více času na podstatné

Informace pro účastníky

 

Místo, termín konání a registrace účastníků

Týden výzkumu a inovací pro praxi - TVIP se pořádá v Hustopečích u Brna v termínu 19. - 21. 3. 2019. Akce probíhá v hotelu Centro (Husova 8, 693 01 Hustopeče), včetně registrace účastníků (vedle recepce).

 

Hotel Centro****‎
Husova 8
693 01 Hustopeče
https://www.centro.cz

 

Vložné

Vložné zahrnuje vstup na konferenci TVIP. Vybírat je možné z následujících typů:

  • Plné vložné (3 950 Kč bez DPH)
  • Dvoudenní vložné  (3 450 Kč bez DPH)
  • Jednodenní vložné (2 950 Kč bez DPH)
SLEVA!
Majitelé Věrnostních karet Třetíruka.cz mají exklusivní slevu 15 %!

 

Přihlášky

Přihlášky účasti je možné zasílat do 1. 3. 2019 (dále možné po dohodě s pořadatelem) prostřednictvím připraveného internetového formuláře. V přihlášce specifikujte také veškeré požadavky na stravu a ubytování.

 

 

Ubytování a stravování

Ubytování a stravování zajišťuje pořadatel přímo v místě konání konference v hotelu Centro**** Hustopeče. Vzhledem k omezené ubytovací kapacitě hotelu nabízíme ubytování také v těsně sousedícím hotelu Rustikal***. Ubytování je možné v jednolůžkových anebo dvojlůžkových pokojích. V případě dvojlůžkového pokoje je nutné v přihlášce účasti specifikovat jméno spolubydlícího. Na těchto stránkách budeme průběžně informovat o obsazenosti jednotlivých hotelů:

  • Hotel Centro: 55 volných pokojů
  • Hotel Rustikal: 60 volných pokojů

Stravování během konference bude zajištěno v hotelu CENTRO kromě snídaní, tu má každý účastník v tom hotelu, kde je ubytován. Obědy a večeře se podávají v hotelové restauraci AMANDE nebo PIVNICI. Účastníci budou mít možnost výběru ze dvou hlavních chodů.

 

Ceny stravování:

  • servírovaný oběd: 165 Kč
  • servírovaná večeře: 165 Kč

Pozn.: snídaně jsou zahrnuty v ubytování. V ceně obědů a večeří je zahrnut i jeden nealkoholický nápoj. Společenský večer je součástí vložného.

 

Kontaktní daje k ubytování:

Hotel Centro****‎
Husova 8
693 01 Hustopeče
https://www.centro.cz

Hotel Rustikal
Na hradbách 5

693 01 Hustopeče

https://www.rustikal.cz/

 
Parkování

Účastníci ubytovaní v hotelu Centro mohou využít bezplatného kamerou hlídaného parkoviště umístěného naproti hotelu. Při odjezdu v recepci obdrží parkovací lístek opravňující výjezd. Účastníci ubytovaní v hotelu Rustikal mohou využít parkoviště za hotelem.

Upozornění: v ulici Husova (před hotelem Centro) je parkování zpoplatněno a je nutné uhradit parkovné prostřednictvím parkovacího automatu!

 

Hotel Centro

Hotel Centro**** Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

Více informací o hotelu Centro

 

Ceník ubytování:
Ubytování pro jednu osobu ve dvojlůžkovém pokoji na 1 noc: 1.200,- Kč
Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (nutno obsadit 2os.): 800,- Kč

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto:
Ubytování, snídaně formou bohatého bufetu s biokoutkem, vstup na hodinu do mokré zóny Wine Wellness, parkování na kamerově hlídaném parkovišti s přenosem signálu přímo do pokoje, wifi, daně a místní poplatky.

 

Hotel Rustikal

Hotel Rustikal*** tvoří komplex rozdělený na dvě budovy a nabízí ubytování pro 120 osob v celkem 56 pokojích. Převážná většina z nich jsou dvoulůžka (twin i s manželskou postelí) s možností přistýlek, dále jednolůžkové pokoje a čtyřlůžka (dva dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou). Pokoje jsou prostorné a útulné s vlastním soc. zařízením, TV a internetovým připojení.

Více informací o hotelu Rustikal

 

Ceník ubytování:
Ubytování pro jednu osobu ve dvojlůžkovém pokoji na 1 noc: 750,- Kč
Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (nutno obsadit 2os.): 540,- Kč

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto: snídaně, wi-fi, parkování u hotelu, místní poplatky.

 

Společenský večer a večerní aktivity

Společenský večer proběhne ve středu 20. března od 20 hod. Konkrétní podoba programu se zatím připravuje, avšak účastníci se mohou těšit minimálně na degustaci vín v režii společnosti EPS biotechnology, s.r.o., nebo na vyhlášení výsledků soutěže " VÝVĚSKA TVIP 2019".

 

Soutěž "VÝVĚSKA TVIP 2019"

Pořadatel připravil i na další ročník soutěž "VÝVĚSKA TVIP 2019". Odborná komise složená z členů programového výboru vybere nejlepší vývěsku, která získá nejvyšší průměrný počet bodů v následujících hodnocených kritériích:

  • jak se autor zhostil zadaného tématu (cíle, metodika, získaná data, originalita)
  • interpretace výsledků a adekvátnost závěrů
  • srozumitelnost, přehlednost, výstižnost, originalita a nápaditost grafického designu

Všechna kritéria mají stejnou váhu a maximální počet dosažených bodů je 30. Mimo odbornou komisi mohou vybrat nejlepší vývěsku i sami účastníci prostřednictvím hlasovacího lístku, který bude součástí infomateriálů obdržených u registrace. Na registraci bude k dispozici i box pro odevzdání hlasovacích lístků (nejpozději hodinu před vyhlášením výsledků). Výsledky budou vyhlášeny na společenském večeru, který proběhne ve středu 20. března 2017 od 20 hod.

 
Osobní prezentace u vývěsek:

Místo: Spojovací chodba před Konferenčním sálem II

Termín: středa 20. 3. 2018, 13 – 14 hod.

 

Exkurze - připravuje se (vč. dalších lokalit)

Exkurze proběhnou uprostřed konference ve středu 20. března mezi 15 - 18 hod. Konkrétní lokality budou upřesněny.