E15: Těžba uhlí se dolům prodraží
Vláda premiéra Bohuslava Sobotky zvýší poplatky za těžbu uhlí. V rozhovoru pro pondělní vydání týdeníku Euro to oznámil ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Za hnědé uhlí nyní odvádí...
LEGISLATIVA - ODPADY - VODA - OVZDUŠÍ - CHEMICKÉ LÁTKY - ENERGIE - DOTACE - AKCE
—————
—————
—————
—————
—————
—————
—————
—————
—————