Reakce na článek v LN „ČEZ v Bruselu lobbuje za úlevy pro znečišťovatele“
Cítím povinnost se vyjádřit ke kritickému článku k činnosti ČEZ v rámci pracovní skupiny IPPC Velká spalovací zařízení. Osobně se mi to dotýká a to už proto, že jsme kdysi MPO doporučili,...