Více času na podstatné

FAQ - nejčastější otázky a odpovědi

Níže uvádíme odpovědi na vaše nejčastější dotazy:

  1. Proč je ve hře povinná registrace? Registrace je součástí hry jednak z důvodů, že projekt "Šetřílkovi" je financován ze zdrojů ESF a státního rozpočtu ČR a jsme povinni vykazovat počet osob zapojených do projektu. A dalším důvodem je, že ve hře hrajeme o věcné ceny a prostřednictvím uvedené emailové adresy budou kontaktováni výherci a zároveň rozesíláme informace o probíhajících doprovodných soutěží. Registraci jsme se snažili omezit na nezbytné minimum, proto věříme že tento proces vás od hry zcela neodradí. Děkujeme za pochopení.
  2. Mám problém s přihlášením přes Facebook! Bohužel se tento problém vyskytl u řady hráčů a velice se za problémy omlouváme. Intenzivně jsme se snažili najít řešení tohoto problému, ale bohužel chyba je na straně samotného Facebooku, což nám znemožňuje náhodně se vyskytující problémy zcela odstranit. Bohužel v tomto případě můžeme pouze doporučit klasickou registraci, která je vždy plnohodnotně funkční (při registraci doporučujeme uvést jinou emailovou adresu, než máte na FB účtu).
  3. Proč se nemůžu do hry přihlásit? Pokud jste se do hry registrovali a nemůžete se již znovu přihlásit, pak využijte (na přihlašovací obrazovce) možnosti zaslání hesla na emailovou adresu, kterou jste při registraci uvedli. Je možné, že jste se došlo při registraci k překlepu, kterého jste si nevšimli.  Pokud problém přetrvá, prosím kontaktujte nás na setrilkovi@cemc.cz a my se pokusíme problém obratem vyřešit. Doporučujeme při registraci věnovat maximální pozornost uváděné emailové adrese, jelikož prostřednictvím ní vás informujeme o probíhajících soutěží a novinkách.
  4. Proč není hra určena hráčům s trvalým bydlištěm v hl. m. Praze a studentům? Toto omezení vychází ze skutečnosti, že projekt "Šetřílkovi" je financován ze zdrojů ESF a státního rozpočtu ČR. V požadavcích přidělené dotace OP VK je stanoveno, že vzdělávací aktivity musí probíhat v regionech spadající do Cíle Konvergence (regiony na celém území České republiky vyjma hl. m. Prahy). Zároveň je cílem oblasti podpory tzv. individuální další vzdělávání. (Další vzdělávání je takové vzdělávání či učení, které probíhá po dosažení určitého stupně vzdělání, resp. po prvním vstupu vzdělávajícího se na trh práce.)
  5. Proč musím mít instalovaný Adobe AIR? Adobe AIR není škodlivý software, ale jedná se o moderní platformu, kterou využívá řada i dalších aplikací. Tedy jeho instalace se vám nejspíše vyplatí i do budoucna.

 

Pokud jste zde nenašly odpověď na řešení vašeho problému, prosím kontaktujte nás na setrilkovi@cemc.cz, a my se pokusíme problém vyřešit, co v nejkratší možné době. Děkujeme za spolupráci!