Více času na podstatné

 

Srdečně zveme všechny příznivce odpadové problematiky na již 7. ročník konference Předcházení vzniku odpadů, který se uskuteční 16. září 2021 v Praze.

Účastníci se mohou těšit opět na kvalitní a inspirativní program zahrnující nejaktuálnější aktivity v oblasti prevence, která je jediný skutečně efektivní nástroj pro nakládání s odpady. Součástí konference bude i prostor pro navázání nových kontaktů nebo partnerství.

 

AKTUÁLNĚ

  • Hledáme zajímavé aktivity: Pokud vyvíjíte zajímavou aktivitu s pozitivním vlivem na minimalizaci odpadu a rádi byste se podělili o své zkušenosti s ostatními, dejte nám prosím vědět na cemc@cemc.cz. Rádi vás zařadíme do připravovaného programu konference.
  • Zviditelněte své podnikání: Je vaše společnost v PVO aktivní, inspirativní či inovativní? Rádi byste tyto záslužné aktivity zviditelnili? Ideální příležitostí je partnerství konference - kontaktuje pořadatele na cemc@cemc.cz.
  • Registrace: přihlašovací formulář bude zveřejněn na podzim 2020.
  • Moderace: Akci bude opět moderovat Vladimír Kořen – publicista, moderátor a starosta města Říčan.
  • Posun termínu: Vzhledem k COVID-19 proběhne 7. ročník až 16. 9. 2021.
 
KOMU A K ČEMU JE KONFERENCE URČENA?

Konference je určena úplně všem, kteří se zajímají o téma prevence vzniku odpadů a kteří vítají a chtějí rozvíjet i v naší republice oběhové hospodářství. Nejčastěji se konference účastní pracovníci působící v odpadovém hospodářství z řad firem i samospráv. Na konferenci se potkáte se zástupci klíčových resortů a organizací (MŽP, MPO, KÚ, kontrolní orgány apod.), představiteli obcí, firem z rozmanitých výrobních odvětví i neziskových organizací. Konference je ideální příležitostí pro navázání nových kontaktů a zahájení nové spolupráce a projektů.

 

JAKÉ PŘEDNÁŠKY NA KONFERENCI ODEZNÍ?
Program konference se v současné době připravuje a s novým školním rokem bude zde zveřejněna jeho předběžná podoba. V případě zájmu o vystoupení kontaktujte pořadatele na cemc@cemc.cz.
 
KOLIK STOJÍ VLOŽNÉ?

Jako u minulých ročníků budou pořadatelé žádat o finanční podporu, která by umožnila bezplatný vstup pro všechny zástupce měst a obcí, státní správy a samosprávy, neziskových organizací a škol. Konkrétní cenové podmínky budou upřesněny současně se závaznou přihláškou na podzim 2020.

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?
K přihlášení stačí vyplnit registrační formulář, který bude zveřejněn na těchto stránkách na podzim 2020.

 

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

Konference se uskuteční 16. září 2021 ve Wellness Hotelu Step v Praze:

Wellness Hotel Step

Malletova 1141/4

190 00 Praha 9

 
DALŠÍ INFORMACE A POKYNY:

Registrace: registrace účastníků bude dle programu probíhat od 9 hod. v předsálí hotelu Step.

Vystavovatelé: v případě zájmu o partnerství kontaktujte pořadatele na cemc@cemc.cz, obratem bude připravena a zaslána cenová nabídka.

Strava: Během konání konference bude zajištěno drobné občerstvení. Obědy si budou moci účastníci zakoupit v hotelové restauraci (naproti konferenčnímu sálu) v době obědové pauzy. Cena upřesněná v přihlášce bude zahrnovat polévku a výběr ze dvou hlavní chodů z čehož je jeden vegetariánský. Požadavky na veganské či jiné jídlo je potřeby zmínit v poznámce přihlášky.

Parkování: bude možné zdarma na vyhrazených parkovacích místech v celém areálu hotelu (kapacita 100 míst). V případě naplnění kapacity lze využít placeného stání v polyfunkční budově v garážích (cena placeného stání je 100 Kč/auto/den - poplatek je nutné uhradit výhradně v recepci hotelu).

PARTNEŘI A VYSTAVOVATELÉ (v jednání)

Generálním partnerem konference je společnost Albert Česká republika, s.r.o., pro kterou je předcházení vzniku odpadů součástí politiky společenské odpovědnosti
   

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

 

POŘADATEL

 

České ekologické manažerské centrum, z.s.

28. pluku 524/25

101 00 Praha 10

IČO: 45249741 DIČ: CZ45249741

Číslo účtu: 1415780277/0100
Kontakt:
www.cemc.cz
cemc@cemc.cz
tel:274784417

 

České ekologické manažerské centrum je neziskové sdružení, působící přes 25 let v oblasti průmyslové a komunální ekologie. Poskytujeme environmentální poradenství, vydáváme odborná periodika (Odpadové fórum, Wasteforum), pořádáme vzdělávací akce a provozujeme informační portál Třetí ruka.